قمرے کرده بہ دستــ قمرے جلوه گری

چہ مبارک پدری و چہ مبارک پسرے!

میلاد امام جواد ع مبارک باشه

پ.ن1:

تولدتون آلاء خانم و (جناب قدح:/) هم مبارک باشه

پ.ن2:

اون دو تا تخم کبوتری که تو تصویر هستند، فرزندخونده‌های من، تو روزهای قرنطینه‌ی خونگی هستند

اون یکی تصویر هم عشون هست

این لونه چند سالی هست که تو تراس خونه‌ی ما (تراس خونه‌مون تو اتاق من هست) نصب هست، قبلا یکی دیگه بود ولی گربه اومد و خرابش کرد، این یکی رو گذاشتیم

این سومین کبوتری هست که تخم گذاری کرده(در مجموع خونه قبلی مون)

جوجه مون که در اومد عکس ش رو میذاریم:)

پ.ن3:

نظرم این بود که این چند وقت که خونه هستیم، بشینیم خونوادگی یه کتاب صوتی درست کنیم با صدای خودمون که تو مجمع خونواده، تصویب نشد.

ولی خب ایده‌ی قشنگی هست که بشینیم یه کتاب رو دور هم بخونیم و ضبط کنیم یادگاری این روزها بمونه

پ.ن4:

فیلم Five Feet Apart رو قبلا پیش‌ها دیده بودم یادمه خیلی بشدت قشنگ بود و البته یه خرده غم انگیز، جزئیاتش رو یادم نیست ولی یادمه میشه از توش فهمید که چجوری با حفظ فاصله‌ی مناسب (۵ فیت) میشه آدم‌ها رو دوست داشت و حتی عاشق شد.

کلیتش مربوط به یه سری نوجوون مبتلا به بیماری تنفسی (اگه اشتباه نکنم) هست که تو یک بیمارستان با همدیگه تعامل میکنند اما به دلیل شرایط خاص بیماری‌شون مجبورند که هنگام صحبت با همدیگه، فاصله‌ی مشخصی رو رعایت کنند و…

فیلم رو میتونید از اینجا دانلود کنید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Sawan هاست دانلود سوالات استخدامی دانلودCheMaxبرای کامپیوتر پایان دوربین مدار بسته علم بهتر است يا ثروت؟ دانلود رایگان سوالات تعمیرکار موتور سیکلت درجه2 با جواب وبلاگ احمد حاجی پور ( شاعر مظفرآباد )