اون استاده بود که باهاش بحث و دعوا داشتم و نمره و این صوبتا

دیروز یه دعوای دیگه داشت باهام که این متن چی بود واسم فرستادی و رفتی این ور و اون ور پشت سر من حرف زدی و واقعا واست متاسفم که مثلا تو مذهبی هستی ولی نمیدونی نباید تهمت بزنی و .

و من از اونجا که باید خودم رو کنترل کنم و حرص نخورم (چون هم قول دادم به یه بزرگواری که واسم خیلی ارزش دارند و هم به نفع اون بیماری نیست) عذرخواهی کردم و هیچی نگفتم

دیروز که با معاون آموزشی حرف زدم در مورد تغییر استاد راهنمام و گفت نه فعلا میشه کاریش کرد و نه جایی برای راه اومدن و درست کردن ماجرا وجود داره و باید جفتتون کوتاه بیایید به خصوص توعه دانشجو چون هیچ کاری ما نمیتونیم برات انجام بدیم و سیستم آموزشی اینجوریه که اصلا قرار نیست تو دانشگاه طرف دانشجو رو بگیرند و این موضوع به ضررت هست حتی اگه حق با تو باشه

امروز اومدم باهاش حرف زدم و در مورد تزم گفتم و گفتم سوءتفاهم بوده که من دیروز بابت شکایت از شما پیش معاون آموزشی رفته بودم و داستان سر یه چیز دیگه بود

و بهش گفتم چون موضوعم در مورد مهندسی صنایع هست و قراره که با یه استاد دیگه بردارم(این استادی که میخوام باهاش بردارم TAدانشگاه امیرکبیرمون بود و چون اون موقع من هم TA بودم باهام دوست شدی و شماره ی هم رو داریم و . و بعد از چند ترم که دکتراش تموم شد به عنوان استاد چنتا دانشگاه درس میده که یکیش مدعو دانشگاه شهیدبهشتی تو یه رشته ی دیگه هست ولی ظاهرا هیئت علمی امیرکبیر هست) 

یه خرده شاکی شد که چرا وقتی اینجا استاد هست تو با یه استاد دانشگاه دیگه بر میداری و یه مقاله داد بهم گفت اینو بخون شاید باهم برداشتیم

به نظرم کار درست اینه که باید با وجود اینکه موضوعش رو دوست ندارم، صبر و ضعف استراتژیک نشون بدم و قبول کنم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای واژه ها Machine Vision سبوی -آخرالامر گل کوزه گران خواهی شد حالیا فکر سبوی کن که پر ز باده کنی سرماسان صنعتی فانوس طریق سایت دانلود فیلم با حجم کم عاشقانه‌های من موزیکدان